آخرین خبرها
خانه / فایل آموزشی / نرم افزار / برنامه نویسی / PHP / ربات نوبت دهی آرایشگاه ها و مراکز زیبایی بهداشتی

ربات نوبت دهی آرایشگاه ها و مراکز زیبایی بهداشتی

این سیستم با ربات تلگرام طراحی شده و امکاناتی از قبیل نوبت دهی و مدیریت کاربران و اطلاع رسانی برای نوبت مشتری رو ارایه میده.

این ربات به این صورت عمل میکنه که مدیر سیستم در ابتدا تایم های کاری و نوع خدماتی که ارایه میده رو ثبت میکنه و بر اساس اون، ربات اونارو ذخیره و برای رزرو در اختیار مشتریان و کاربران قرار میده که بر اساس اونها عملیات رزرو انجام بشه.

با هر رزرو، یه پیام به مدیر سیستم ارسال میشه و اونو در جریان رزرو کردن قرار میده و کاربر تایم دقیق مراجعه به آرایشگاهشو بهمراه شماره رزرو و نوبتش دریافت میکنه.

درحین کار، با انجام کار هر مشتری، به سایر مشتریانی که در اون تایم نوبت رزرو کردن پیامی ارسال میشه و نوبتش بهش یادآوری میشه.

علاوه بر این مواردی که گفته شد این ربات امکان ارسال پیام به همه مشتریان رو داره که مدیر ربات میتونه یه پیام رو به همه مشتریان خودش ارسال کنه که این گزینه میتونه جهت اعلامیه و تبلیغات و… نیز استفاده بشه.

نمونه ربات: @barberreservebot

telegram barber reserve

فاز دوم این سیستم که پنل اختصاصی برای مدیران که شامل ثبت نام و مدیریت رزرو ها و مشاهده نمودار ها و عملیات حسابداری و مالی بود، در آینده طراحی و اجرا خواهد شد.

عزیزانی که مایل به درخواست اجرای این ربات بصورت اختصاصی برای خودشون هستند میتونن از بخش درخواست پروژه برنامه نویسی یا به صورت نظر در همین مطلب اقدام کنید.

منتظر نمونه کار های جدید پی سی پروژه باشید.

درباره‌ حجت خواجوی

Developer - programmer هرگونه سوال یا پیشنهادی در مورد مطالب سایت، آموزش، درخواست پروژه و یا مشاوره نرم افزاری... شماره تماس: 09157405770 - خواجوی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*