آخرین خبرها
خانه / پروژه آماده / PHP / ربات مدیریت بازاریابی تلگرام

ربات مدیریت بازاریابی تلگرام

سلام خدمت شما کاربران محترم پی سی پروژه در خدمتتون هستیم با یکی دیگه از نمونه کارهای طراحی ربات تلگرام با موضوع ربات مدیریت بازاریابان.

این ربات با اطلاعات کاربری که از قبل داخل دیتابیسش داره میتونه بازاریابان رو مدیریت و خلاصه صورت وضعیت و گزارش کارکرد هر بازاریاب رو به مدیرش ارائه بده.

مکانیزم کاری و سناریو این ربات به این صورته که کاربر با استارت کردن ربات، یکسری اطلاعات کاربری شامل یوزرنیم و پسورد رو از کاربر میگیره و با اطلاعات کاربری که از قبل داخل دیتابیسش داره تطابق میده و درصورتی که کاربر خودش باشه، سطح دسترسی مناسب با نوع کاربری برای کاربر ارائه میده.

توی این ربات سه سطح دسترسی واسه کاربران داریم: مدیر کل، مدیر بازاریابان و خود بازاریاب

  1. مدیر کل نظارت به همه بخش های ربات و اطلاعات رو داره و میتونه همه کاربران رو مدیریت کنه.
  2. مدیر بازاریابان که خودش میتونه چندین زیر مجموعه یا بازاریاب داشته باشه، و نظارت به همه بازاریابان زیر مجموعه خودش داره و در آخر وقت هر روز خلاصه ای از گزارش شامل تعداد قرارداد ها، مبلغ قرارداد ها و تعداد مشتریان یا افرادی که بازاریاب با اونا صحبت کرده رو میبینه.
  3. بازاریاب که همه اطلاعاتش و کارهایی که کرده رو ثبت میکنه تا کارکرد و بازدهی کارش به مدیر مربوطه ارجاع داده بشه.

مدیریت-بازاریابی

این ربات با زبان PHP و دیتابیس MySQL طراحی شده که شما عزیزان میتونین از داخل تلگرام این ربات رو استارت بزنین. آدرس ربات: https://t.me/marketingmanagementbot

 

درباره‌ مدیر

Developer - programmer هرگونه سوال یا پیشنهادی در مورد مطالب سایت، آموزش، درخواست پروژه و یا مشاوره نرم افزاری: info@pcproje.com

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*