آخرین خبرها
خانه / پروژه آماده / SQL Server / دانلود پروژه صندوق بیمه محصولات کشاورزی به زبان سی شارپ

دانلود پروژه صندوق بیمه محصولات کشاورزی به زبان سی شارپ

دانلود پروژه صندوق بیمه محصولات کشاورزی

 دانلود پروژه صندوق بیمه محصولات کشاورزی به زبان سی شارپ

توضیحاتی در مورد نرم افزار:

نرم افزار صندوق بیمه محصولات کشاورزی با زبان برنامه نویسی C# و با استفاده از تکنولوژی ADO.NET نوشته شده است که در این قسمت به شرح آن می پردازیم.

الف) بخش اطلاعات پایه:

قسمتی که لازم است اطلاعات اولیه ی نرم افزار وارد شود و در سایر قسمت ها استفاده شود که شامل گزینه های زیر می باشد:

۱-     محصولات – دسته اصلی:

در این قسمت قابلیت درج، ویرایش و حذف محصولات دسته اصلی قرار داده شده است و از همین فرم کاربر می تواند با انتخاب محصول اصلی و کلیلک بر دکمه ی فرعی جدید، زیر مجموعه های آن را ثبت نماید.

۲-    محصولات – دسته فرعی:

با انتخاب دسته اصلی می توان محصولات دسته فرعی را ثبت نمود.

۳- اطلاعات کارگزاران:

قابلیت ثبت، ویرایش و حذف کارگزار را داراست بدین گونه که با انتخاب نوع کارگزار (بیمه گر یا ارزیاب) حوضه ی فعالیت کارگزار مشخص می شود که بیمه نامه یا خسارت تایید یا ثبت می کند.

۴-  نوع خسارت:

خسارت های ثبت شده در این بخش علاوه بر این که در فرم ثبت خسارت کاربرد دارد، بیان کننده نوع حوادث یا خسارت هایی است که در آن منطقه رخ می دهد

مانند: زلزله، سیل، آفتاب سوختگی، بیماری های شایع و …

۵-  اطلاعات اشخاص:

اطلاعات ثبت شده اشخاص یا کسانی که برای آن ها بیمه نامه ثبت می شود در این بخش قرار دارد تا آنها را به راحتی مدیریت کرد و در صورتی که نیاز باشد محصول شخص مورد بازرسی قرار گیرد، آدرس و اطلاعات فرد از این قسمت دریافت می شود.

ب) بخش فعالیت ها:

اطلاعات از قبل وارد شده در این قسمت مدیریت یا پردازش می شود که شامل:

۱-     صدور بیمه نامه:

مهمترین قسمت نرم افزار می باشد که معمولا برای هر شخص حداقل یک بیمه نامه صادر می شود و هر بیمه نامه را بایستی یک کارگزار بیمه گر تایید کند که از جنبه ی دیداری اطلاعات وی در بیمه نامه ثبت می شود.

اطلاعات شخص، محصول، تاریخ پایان بیمه نامه را کاربر انتخاب و وارد می کند. چنانچه کاربر کد کارگزار یا محصول را حفظ نباشد دکمه ی انتخاب برای وی تعبیه شده است که با کلیک بر روی آن به راحتی آیتم مورد نظر را انتخاب می کند.

در این بخش کاربر نمی تواند کارگزارانی که از نوع ارزیاب هستند را انتخاب نماید.

هشدار: تاریخ ثبت بیمه نامه را خود نرم افزار هنگام تعریف بیمه نامه از سیستم گرفته (در قالب تاریخ میلادی) و به شمسی تبدیل می کند بنابر این اگر تاریخ سیستم تنظیم نباشد، تاریخ ثبت بیمه نامه های صادره دقیق نخواهد بود.

۲-    ثبت خسارت:

چنانچه بیمه نامه ی صادر شده با خسارت مواجه شد در این بخش ثبت می شود که کدام بیمه نامه با کدام عامل خسارت و توسط کدام ارزیاب و چند درصد خسارت ثبت می شود.

مبلغ خسارت را خود نرم افزار با استفاده از مبلغ ثبت شده در بیمه نامه و درصد خسارت محاسبه می کند.

هر بیمه نامه فقط یک بار در قسمت خسارت ثبت می شود.

در این بخش کاربر نمی تواند کارگزارانی که از نوع بیمه گر هستند را انتخاب نماید.

ج) بخش گزارش گیری:

آخرین بخش نرم افزار مربوط به بخش گزارش گیری می باشد که شامل گزارش بیمه نامه های ثبت شده و گزارش بیمه نامه های خسارت دیده(خسارت های ثبت شده) می باشد.

قابلیت گزارش گیری از کل بیمه نامه های صادر شده یا خسارت های یک شخص و همچنین گزارش یک دوره ی زمانی از بخش گزارش بیمه نامه ها وجود دارد.

 توضیحات کلی:

۱-   چنان چه با خطای: “قادر به حذف نمی باشید”  در برنامه مواجه شدید در این صورت کد سند مربوطه در جدول دیگری ثبت شده است که اگر نیاز به حذف آن است باید سند های مربوط به این کد را از جدول دیگر پاک کرده و سپس نسبت به حذف آن اقدام کنید.

۲-   فرم های ثبت خسارت و صدور بیمه نامه با استفاده از روش Stored Procedures نوشته شده است.

جهت ایمنی بالا در داده ها کاربر مقدار فیلد های عددی را نمی تواند به صورت حرف وارد کند، برنامه جلوی کاراکتر ها را گرفته و از ورود آنها جلو گیری می کند و در مورد داده های غیر عددی عکس این است.

 

 

خرید با مبلغ ۵۰۰۰ تومان – بعد از خرید لینک دانلود نمایان و برای شما ارسال میشود.

 

درباره‌ حجت خواجوی

Developer - programmer هرگونه سوال یا پیشنهادی در مورد مطالب سایت، آموزش، درخواست پروژه و یا مشاوره نرم افزاری... شماره تماس: 09157405770 - خواجوی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*